BAYRAM'DA BİZLERİ BEKLEYENLERİ HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ?

RAMAZAN BAYRAMIBAYRAM NAMAZI |

Ramazan-ı Şerif ayını uğurladığımız şu günlerde, bir yandan üzüntü, bir yandan Bayram sevinciyle iki farklı duyguyu beraber yaşamaktayız. Bizler Ramazan-ı Şerif den memnun ve razıyız. Rabbimizde Ramazan ayını bizden memnun ve razı eylesin inşaAllah Amin. Bu mübarek ay içersinde tutmuş olduğumuz oruçları, kıldığımız Teravihleri, verilen sadaka-ı fıtır ve Zekatları Rabbimiz celle celalühü kabul buyursun inşaAllah.(Amin) Ramazan Ayının ilk gelişinde ki duyduğumuz özlem duygularını, daha bitmeden tekrarını istiyor ve arzuluyoruz. Rabbimiz celle celalühü tekrarını nasip eylesin inşaAllah. Kardeşlik duygularının daha çok pekiştiği, hayır ve hasenatlarında çokça yapıldığı bir ay sonunda, Ramazan Bayramına kavuşmanın heyecanını yaşıyoruz. Akraba ziyaretlerini, kabir ziyaretlerini, Hastalarımızı, komşularımızı, dost ve yakınlarımızı ziyaret ederek bayramlaşmayı ihmal etmeyelim. Bayram gününde Salavat-ı Şeriflerimizi unutmayalım. Rabbimiz feyz ve bereketinden bizleri de hissedar eylesin inşaAllah. Küskün olduklarımız varsa mutlaka gönüllerini alalım, kimseyle kırgın olarak yaşamayalım.

Hüzünle birlikte elveda deme zamanı geldi çattı. "Ey Mübarek Kuran ayı, Saimlere gufran ayı, Müminlere ihsan ayı, Şehri Mübarek elveda Gündüzlerin Rahmet idi, Gecelerin nimet idi, Âşıklara vuslat idi, Şehri Mübarek elveda Hakkıyla kadrin bilmedik, Pek çok kusurlar eyledik, Nâdim olup tövbe ettik, Şehri Mübarek elveda"  

Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Islamiyet.gen.tr - Yönetim Ailesi

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 23 Sayfa bulundu

Konu: Sami Yusuf albümleri full

Durum: Çevrimdışı
    Yer: izmir

Emeğinize sağlık kardeşim sağolun selam ve dua ile...

s.a kardeşlerim sami yusuf güzel söylüyor ama kendisini sevmem çünkü 1 hafta önce basına şöyle konuşmuş benim söyledi
    klkerim ilahi değil demiş ve holywood da filim çekecekmiş ilahi söylüyor ama dinine fazla bağlı değil. abdurrahman önülü tercih ederim.paylaşım için teşşekürler

Alıntı ekremeee´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    s.a kardeşlerim sami yusuf güzel söylüyor ama kendisini sevmem çünkü 1 hafta önce basına şöyle konuşmuş benim söyledi
    klkerim ilahi değil demiş ve holywood da filim çekecekmiş ilahi söylüyor ama dinine fazla bağlı değil. abdurrahman önülü tercih ederim.paylaşım için teşşekürler
    kardeş ben ikisini de seviyorum ama hiç böyle bir haber duymadım
    çok şaşırdım ama kardeşim bu din ile fazla ilgilenmiyor demek değildir...

bu arada emeğine sağlık kardeşim çok güzel olmuş...
    selam ve dua ile...

bakın kardeşim..Sami Yusuf,dinini en güzel yaşayanlardan biri öyle olmasaydı eğer dini müzik yapmazdı..Evet tarzı ilahi değil..olmasıda zorunlu mu???Allah'ı ve Peygamber'i anlatması yeter....

Sesine ve müziğine güvenerek holywood'a müzik yapacağı doğru ve bunun gelirinide filistin'e gönderecek haberiniz var mıydı acaba???

Savunma yeter herhalde!!!!!

selam ve dua ile

Alıntı Suheda_nur´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    bakın kardeşim..Sami Yusuf,dinini en güzel yaşayanlardan biri öyle olmasaydı eğer dini müzik yapmazdı..Evet tarzı ilahi değil..olmasıda zorunlu mu???Allah'ı ve Peygamber'i anlatması yeter....

Sesine ve müziğine güvenerek holywood'a müzik yapacağı doğru ve bunun gelirinide filistin'e gönderecek haberiniz var mıydı acaba???

selam ve dua ile
    S.A KARDEŞİM AMA BANA Bİ ARKADAŞ SÖYLEDİ BEN BÖYLE OLDUĞUNU BİLMİYORUM YANİ O ÇOK DAHA DEĞİŞİK ANLATTI.SEVİNDİM SENİN ANLATTIKLARINA ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞ

Eğer arkadaşınızdan duyduysanız hemen su-i zanda bulunmayın...Sami Yusuf abimiz,En son klibi ASMAA-U ALLAH yani ESMA-ÜL HÜSNA klibini yapmak için eşinin ve kendinin otomobillerini sattı..Biz resmi sitesinde moderatör olduğumuzdan herşeyi hemen öğreniyoruz..Onu zengin sanıyorsunuz ama değil...Çünkü gelirinin 5'te 4'ünü muhtaç müslüman ülkelere yolluyor...Ona dua edin,Allah rızası için...Hepimizden çok İslam için çalışıyor..

Selam ve dua ile..

Alıntı Suheda_nur´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

selam ve dua ile
    s.a
    kardeşim sana kesinlikle katılıyorum...
    selam ve dua ile...

S.A.

Allah Razı olsun.

ecmain inşaALLAH...